ועדת ששינסקי בחדשות - עמוד 3

סוכן חדשות
 
ח"כ כרמל שאמה: חיים כץ הוציא עליי חוזה עקב ששינסקי
שאמה בפייסבוק: "אני בז לאיומיו! גאה במה שעשיתי ומעדיף להשלים קדנציה אחת באמונה וביושר ולא להיות בובה של טייקון כלכלי או טייקון פוליטי"
  
 
ששינסקי, זוכרים? שטייניץ חתם על צו המקדים תמלוגי גז
שיעור המקדמות נקבע על סך שלא יפחת מ-8% מהתקבולים השוטפים בשנת 2011 ו-13% מהתקבולים השוטפים בשנת 2012 ■ שר האוצר: "התקנות יביאו לגידול בהכנסות המדינה. כך יובטח חלקו של הציבור במשאבי הטבע שבבעלותו"
  
 
לי-אור אברבך
לי-אור אברבך
מדוע ליבתה התקשורת את המחאה
אין פועלים רגישים כמו עיתונאים, חלקם עובדים בתנאים חמורים מאלה של עובדי קבלן
רק לפני 3 חודשים הם כיוונו את מצלמותיהם אל הצועדים ברחובות. כתבו עליהם, יצרו סטיקרים וסיסמאות נוקבות, והעצימו את המציאות הקשה של ב...המשך
  
 
דרור פויר / איור: גיל ג'יבלי
דרור פויר
טרכטנברג, קדמי וחייק לבלנדר
ערבבו את מסקנות הביניים של כל הוועדות כולן - וקיבלתם את הכלכלה הישראלית
א. אלה הם ימי הביניים. נדמה שלא עוברת יממה מבלי שעוד ועדה מפרסמת את מסקנות הביניים שלה. כל-כך הרבה ועדות, כל-כך הרבה מסקנות ביניים...המשך
  
 
לינדנשטראוס יבחן את סוגיית התמלוגים בגין משאבי הטבע
בדיקת המבקר תתמקד בשאלה האם המדינה גובה את התמלוגים בהתאם לאינטרס של הציבור
  
 
"ישראל תהפוך לאחת ממפיקות הנפט והגז הגדולות בעולם"
ד"ר הרולד ויניגר מנסה להפיק נפט כחול לבן מפצלי שמן: "היקף מאגרי הגז בשטחי ישראל הוא 50 טריליון רגל מעוקבת לפחות" ■ המדען הציוני מאמין שהטכנולוגיה שפיתח תהפוך את ישראל למעצמת נפט, מצפה לתגליות גז נוספות ומבטיח לשתף פעולה עם הארגונים הירוקים
  
 
הפתעה נעימה: S&P מעלה את הדירוג של ישראל ל-A+
חברת דירוג האשראי העולמית העלתה את דירוג החוב של ישראל מ-A, ומעניקה תחזית דירוג יציבה ■ "המחאה החברתית לא תשפיע על המשך הורדת החוב הציבורי" ■ מדגישה לחיוב את "המדיניות התקציבית האחראית" ואת ההכנסות הצפויות מהמיסים על תגליות הגז
  
 
נתניהו: כמו מסקנות ששינסקי, נאמץ מסקנות טרכטנברג
ראש הממשלה בדיון כלכלי בלשכתו: "אני משוכנע שהממשלה תתאמץ את מסקנות ועדת טרכטנברג, ועדה שיש לי בה אמון מלא. הם עושים עבודה יסודית ורצינית"
  
 
"יצוא גז יהפוך הגנת המתקנים מפני טרור למשימה קשה"
אייב סופר, שייעץ לנובל ממליץ להקים את מתקני ההובלה של הגז על אוניות או על פלטפורמות צפות ■ כ-70% מהתקפות הטרור מכוונות נגד צנרת ומתקני ההולכה והחלוקה
  
 
"העלאת המיסוי על תגליות הגז הייתה אגרסיבית מדי"
ד"ר אדוארד מורס, מומחה אנרגיה עולמי, חושב שישראל שגתה בנושא הגז - ומביא כדוגמה גם את יבוא הגז ממצרים
  
 
יוסי מימן: "הגז ממצרים ימשיך לזרום; אני לא אוכל קוטג'"
כך אמר נשיא קבוצת מרחב ויו"ר אמפל והשותף ב-EMG ■ "האם הייתי מתחיל היום פרויקט במצרים? התשובה היא כן. חייבים להתחיל ביוזמות ולבנות תלות הדדית עם השכנה שלנו"
  
 
עו"ד דוד תדמור: "ישראל מאוהבת ברגולציה; הציבור אדיש"
הממונה על ההגבלים לשעבר בכנס המי"ל: "הולכים לאשר חוק שיאפשר להורות לחברה שלא עשתה כל רע להיפטר מעסקיה" ■ על ועדת ששינסקי: "בנושאים גדולים, הממשלה מנצחת"
  
 
האם מדינת ישראל חשופה לתביעות ענק בגין חוק ששינסקי?
ד"ר אורי בן-אוליאל תוקף את התשתית המשפטית בחוות-הדעת של המשנה ליועמ"ש בעניין חוק ששינסקי ■ "ישראל חשופה כעת לתביעה לפיצויי ענק בגין הפרת חוזה כלפי יזמי הגז"
  
 
טורבוביץ': יישום דוח ששינסקי לא יביא עצמאות כלכלית לישראל
עו"ד יורם טורבוביץ', יו"ר דלק אנרגיה לשעבר, בכנס לשכת עוה"ד: "התרועות לממשלה שנשמעו בזכות ועדת ששינסקי חסרות היגיון - זה לא לטובת העם אלא לטובת עגל הזהב של הפופוליזם"
  
 
שטייניץ: "חוללנו מהפכה בהתנהלות הכלכלית של ישראל"
שר האוצר בכנס לשכת עוה"ד באילת: "תוך שנים ייאמצו רבים את התקציב הדו-שנתי" ■ "כניסת ישראל ל-OECD מונעת את בידודה" ■ על ועדת ששינסקי: "הציבור יקבל 200 מיליארד שקל"
  
 
משקיעים לבג"ץ: "חוק ששינסקי - פגיעה אנושה"
העותרים, משקיעי ישראמקו, מצוידים בחוות-דעת של עו"ד טלי-ירון אלדר ומצטטים מדבריו של נשיא העליון לשעבר אהרן ברק: "חקיקה רטרואקטיבית נוגדת מושגים מקובלים של צדק"
  
 

<    123456789101112131415    >

   נמצאו 306 כתבות   |   עמוד 3 מתוך 20

צרו איתנו קשר *5988