ועידת ישראל לעסקים 2009 בחדשות

סוכן חדשות
 
איך נותר שר האוצר שטייניץ לבדו במתקפה על מערכת המשפט?
המהומה שנוצרה סביב מתקפתו של שר האוצר על ביהמ"ש העליון לא כל-כך מובנת ■ אחרי הכול הוא רק ניצל את הבמה של ועידת ישראל כדי להצטרף לטרנד פופולרי ■ אז איך קרה שאפילו פטרונו, בנימין נתניהו, התנער מדבריו?
  
 
סטלה קורין ליבר / איור: גיל ג'יבלי
סטלה קורין-ליבר
הדוקטור שטייניץ כוכב עליון
שהיה ברור: שום דבר לא היה ספונטני, כל פרובוקציה וכל השתלחות תוכננו מראש
ואוו! איזה שבוע מסעיר ונפלא עבר על יובל שטייניץ. הוא השתלט על סדר היום הציבורי והחזיק בו יום אחר יום אחר יום. המשך יבוא. שיהיה ...המשך
  
 
לילך ויסמן, כתבת גלובס בכנסת
לילך ויסמן
יובל לא מבולבל
המתקפה שלו על בית המשפט העליון והחלטותיו ה"כלכליות" היתה מתוכננת היטב
15 שנה אחרי שעזב את "שלום עכשיו", כיהן כיו"ר ועדת חוץ וביטחון, ונבחר למקום השמיני ברשימת הליכוד לכנסת - ירה השבוע יובל שטייניץ את ...המשך
  
 
איך נראה היום האחרון של ועידת ישראל לעסקים?
הנוף שנשקף מחלונות המלון של הים הסוער והגולשים האמיצים לא הסיטו את תשומת הלב של בכירי המשק שהגיעו להשתתף בפאנלים או להתמגל בנטוורקינג עצבני
  
 
שטייניץ: "מערכת המשפט בזבזנית; פסיקות העליון - הפקרות כלכלית"
גלובס tv שר האוצר במתקפה יוצאת דופן במושב הנעילה של ועידת ישראל לעסקים: "לשופטים אין ארנק והם לא מודאגים מהיכן יבוא התקציב. מה ההתעלמות הזו משיקולים כלכליים?"
  
 
נשיא הטכניון: "אני לא זוכר שמישהו מהאוצר בא לביקור באוניברסיטה"
פרץ לביא בפורום ראשי האוניברסיטאות בוועידת ישראל לעסקים: "כיצד אנשים שמאשרים תקציבים של מאות מיליונים לא באים לראות איך אוניברסיטאות מתנהלות"
  
 
פאנל בנושא: מה צופן העתיד?
פרופ' עוזי ארד, לשעבר בכיר במוסד וכיום היועץ לביטחון לאומי לראש הממשלה: "היתרון בחיזוי לטווח ארוך הוא שאתה לא צריך להיות בחיים כאשר התחזיות שלך מתבדות"
  
 
אמיר ברנע: "המוסדיים התחרו מי ילווה לאפריקה ישראל"
רועי ורמוס, מנכ"ל בית ההשקעות פסגות: "כולנו, כל מי שנותן אשראי, צריך לחשוב יותר מפעמיים לפני שמעניקים אשראי" ■ רם כספי על איום נטילת השליטה באפריקה ישראל: "אז לקחת את השליטה; ומה אז?"
  
 
הרצל עוזר: "ביצענו מהלכים משמעותיים לשיפור השירות ב-HOT"
מנכ"ל HOT בוועידת ישראל לעסקים: "לחברות הסלולר יש כרטיס של 'סטודנט חופשי', ולנו אסור המון דברים" ■ מנכ"ל בזק, אבי גבאי: "עד היום התעסק השוק במה שאסור לבזק; בזק מצליחה כי היא חדשנית ומובילת שוק"
  
 
עיני: "ב-2014 יתקפו את ועדת חודק כמו את ועדת בכר"
גלובס tv יו"ר ההסתדרות תקף את שטייניץ: "לא ניתן יד לוועדה שלא תעבוד בשיתוף-פעולה עם ההסתדרות" ■ "אנחנו לא ניתן שתפרון תיסגר ו-1,000 עובדים יילכו הביתה"
  
 
משה כחלון: "משרדי עמד על כך ש-012 סמייל לא תימכר לחברת סלולר"
שר התקשורת בוועידת ישראל לעסקים של "גלובס": "גם מירס היתה אמורה להימכר לחברת סלולר, אך הדבר היה פוגע בתחרות - ולכן מוטורולה קיבלה מסר ברור שמשרד התקשורת לא יאפשר למירס להימכר לחברת סלולר"
  
 
אבי הוכמן: "המפתח להצלחת חברה - אסטרטגיה ונטוורקינג"
מנכ"ל דואר ישראל דיבר בפאנל "מנהיגות אסטרטגית" ■ קית' פראצי, מומחה לנטוורקינג: "צריך להגדיר מיהם 25 האנשים הכי חשובים שאיתם אני צריך יחסים טובים"
  
 
ועידת ישראל לעסקים - תמונות מהיום הראשון
מי נראה במתחמי הקפה והכיבוד? מאיר ברנד, מנכ"ל גוגל ישראל, ניסה להרגיע את הקולגות ודני גילרמן, לשעבר שגריר ישראל באו"ם, בחר לצטט את איינשטיין
  
 
אטיאס: "כאן לא אמריקה ולא צריך לשכנע אנשים לגור בשכירות. בישראל, מי שאין לו דירה אין לו ביטחון עצמי"
גלובס tv שר הבינוי והשיכון: "ייקח חודש-חודשיים, עוד כמה סקפטים יאמרו את דבריהם, אבל המחירים יירדו. עם ישראל גר בכל הארץ - ונשפיע לא רק בת"א אלא בכל המקומות"
  
 
לבני: "זה קשקוש שהשקעה בהתנחלויות מחזקת את הביטחון"
יו"ר האופוזיציה: "אסור לתת לחוזק הכלכלה הישראלית להטעות אותנו: יש תהליך של דה-לגיטימציה של מדינת ישראל. זה לא דיון תיאורטי - ארה"ב כבר לא פועלת לבד"
  
 
גולד: "לא ראיתי מעולם זמן טוב יותר מעכשיו להשקיע בישראל"
את הדברים אמר נשיא שמרוק הולדינגס בפאנל "ארץ האפשרויות והרפורמות" ■ בפאנל השתתפו גם ירום אריאב וציפי לבני
  
 

   1234    >

   נמצאו 58 כתבות   |   עמוד 1 מתוך 4

צרו איתנו קשר *5988