דרמה באמות: אבי מוסלר, מנכ"ל החברה, פורש אחרי 15 שנים

אבי מוסלר: "החלטתי לפרוש לאחר כ-15 שנים מאתגרות, חזקות ומוצלחות של צמיחה רצופה. החלטתי לפנות לעיסוקים פרטיים ולהקדיש גם לזמן איכות עם המשפחה" • מוסלר פורש בתקופה מאוד מאתגרת עבור חברות הנדל"ן המניב, שהכנסותיהן עשויות להיפגע משמעותית ברבעונים הקרובים

אבי מוסלר מנכל אמות השקעות / צלם: איל יצהר
אבי מוסלר מנכל אמות השקעות / צלם: איל יצהר

אבי מוסלר, מנכ״ל חברת הנדל"ן המניב אמות ב-15 השנים האחרונות, הודיע לדירקטוריון החברה על רצונו לסיים את תפקידו ולפנות לעיסוקים פרטיים. מוסלר יסיים את תפקידו בעוד כ-4 חודשים.

מוסלר היווה את הרוח החיה בחברת הנדל"ן המניב ב-15 השנים האחרונות ומי שעזר לאמות לצמוח ולהתרחב.

אמות נמצאת בשליטת חברת אלוני חץ.

מוסלר פורש בתקופה מאוד מאתגרת עבור חברות הנדל"ן המניב, שהכנסותיהן עשויות להיפגע משמעותית ברבעונים הקרובים ובשנים הקרובות בעקבות מגפת הקורונה ומעבר של חברות ועובדים רבים לעבודה מהבית. 

אמות  נסחרת כיום בשווי של כ-6.4 מיליארד שקל, לאחר ירידה של 35% בשער המניה מתחילת השנה. 

אבי מוסלר מסר כי "החלטתי לסיים את עבודתי ולפרוש מתפקידי כמנכ"ל אמות לאחר כ-15 שנים מאתגרות, חזקות ומוצלחות של צמיחה רצופה. היו אלה שנות עשייה מרתקות ואינטנסיביות וכעת החלטתי לפנות לעיסוקים פרטיים ולהקדיש גם לזמן איכות עם המשפחה. אני מבקש להודות ליו"ר דירקטוריון החברה, נתן חץ, על האמון והתמיכה, לדירקטוריון, להנהלה ולעובדי הקבוצה המסורים אשר להם תרומה חשובה בהצלחה של אמות. אני מודה לכל מי שתרם ועזר להצלחה זו ולציבור המשקיעים שגילו הערכה רבה ואמון לפועלי ונהנו מהשקעתם בחברה. אמות הינה מחברות הנדל"ן הגדולות והמובילות במשק הישראלי ואני מאחל לחברה המשך שגשוג והצלחה גם בעתיד".

נתן חץ , יו"ר אמות מסר: ״אני מכבד את החלטתו של אבי מוסלר לפרוש מתפקידו ומודה לו על שנים של פעילות משותפת ופוריה ועל הישגיו בהובלת תהליכים משמעותיים בפיתוח וניהול נכסי הקבוצה. מוסלר, יחד עם צוות ההנהלה האיכותי של החברה, הוביל את מהלכיה המרכזיים של אמות מרכישתה בשנת 2005. תחת שרביטו החברה הפכה לחברת נדל"ן מהמובילות במשק הנסחרת במדד תל אביב 35 וצמחה בתקופת כהונתו מהיקף נכסים של כמיליארד שקל לחברה עם נכסים בהיקף של יותר מ-13 מיליארד שקל".

אמות פועלת בשוק הישראלי מעל 50 שנה והינה אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות והמובילות בישראל. אמות מחזיקה כיום ב-104 נכסים מניבים בישראל בשטח כולל של 1.5 מיליון מ"ר (מתוכם כ- 552,000 מ"ר חניות) ומספר חטיבות קרקע המיועדות לפיתוח מתוכן ארבע פרויקטים בשלבי בנייה (תוצרת הארץ בת"א, בחולון ובמודיעין ובני ברק). עיקר נכסיה הינם באזור מרכז הארץ ובהם שעורי תפוסה גבוהים (כ- 97.6%).

צרו איתנו קשר *5988