בן ברננקי בחדשות - עמוד 8

סוכן חדשות
 
"מדדי וול סטריט ימשיכו לעלות בשנתיים-שלוש הבאות"
בני מוזס, מנכ"ל כוון בית השקעות: "ברננקי ימשיך בטווח הקרוב לדרבן את הכלכלה. גם הסגנית שלו בפד מחזקת אותו והיא תומכת בדעה שלו"
  
 
"אם הייתי דיקטטור, הייתי מבטל את רכישות האג"ח בארה"ב"
ג'פרי לאקר, יו"ר שלוחת הפדרל ריזרב בריצ'מונד, יצא בראיון ב-CNBC נגד מדיניות ההרחבה הכמותית של הבנק המרכזי
  
 
דרמה בוול סטריט: ברננקי ייעדר מהכנס בג'קסון הול השנה
על רקע התגברות הספקולציות סביב האפשרות כי ה'פד' יכריז על שינויים במדיניות המוניטארית שלו, מסר דובר ה'פד' כי נגיד הבנק ייעדר מהכנס היוקרתי עקב "אילוצי לו"ז"
  
 
פרוטוקולי הריבית של ה'פד': חשש להתפרצות האינפלציה
פרוטוקולי הריבית של הבנק המרכזי פורסמו מוקדם מהצפוי בשל הדלפה לתקשורת ■ מספר חברי 'פד' סבורים כי המדיניות המוניטרית האגרסיבית עלולה לגרום להתפרצות אינפלציונית
  
 
ברננקי: "יש לאפשר לאזרחי ארה"ב לקבל חינוך פיננסי בסיסי"
כך אמר הערב יו"ר הפדרל ריזרב בנאום שנשא באוניברסיטת דייטון ■ "הכלים הללו יהפכו את האזרחים לכאלה שמודעים לעצמם ולמדיניות הממשלה, ויהפכו אותם למצביעים אינטילגנטיים"
  
 
חוששים מהעלאת ריבית? קבלו את אסטרטגיית "סולם אג"ח"
חוששים מהעלאת הריבית בעקבות מימוש אסטרטגיית היציאה המוניטרית של הבנק האמריקני המרכזי? קבלו את "סולם אג"ח" - פתרון השקעה, שמטרתו לצמצם את סיכון הריבית בתיק
  
 
ברננקי: תוכנית רכישת האג"ח של הפד תעזור למדינות הקטנות
את הדברים אמר ברננקי במהלך נאום שנשא בלונדון ■ ברננקי דחה את הטענות לפיהם התוכנית גורמת להפחתת ערך מכוונת של הדולר על מנת להגדיל את הייצוא האמריקאי על חשבון המדינות האחרות
  
 
צפי לעליית תשואות בארה"ב: ומה עם האג"ח של ישראל?
הטלטלה האחרונה בשערי אג"ח ממשלת ארה"ב מאירה את הסיכון באג"ח ממשלת ישראל ■ האם ריבית נמוכה לאורך זמן מגוננת על המשקיעים באג"ח ארוכות, והאם כשהאמריקניות יתקררו שלנו "יתפסו" שפעת
  
 
בן ברננקי / צילום: רויטרס
תרחיש האימים: ה'פד' יפסיק הרכישות - והשווקים יקרסו
בשבוע שעבר העניק הפדרל ריזרב "צפירת הרגעה" למשקיעים, כאשר יו"ר הבנק בן ברננקי שב ואישרר את המדיניות המוניטארית בה נוקט הבנק ■ אך מה יקרה כשרכישות האג"ח ייפסקו?
  
 
"פשוט נמאס לו": ברננקי יפרוש מראשות הפדרל ריזרב?
האם יו"ר הפדרל ריזרב בן ברננקי, יפרוש בקרוב, בד בבד עם הכרזה אפשרית על סיום ההרחבה המוניטארית שמנהיג הבנק מאז משבר הסאב-פריים? ■ במסיבת העיתונאים אתמול, השאיר יו"ר ה'פד' יותר סימני שאלה מסימני קריאה
  
 
המשקיעים באופוריה: ה'פד' ימשיך לרכוש אג"ח מדי חודש
(עדכון) ועדת השוק הפתוח של ה'פד': נמשיך לרכוש אג"ח עד לשיפור מהותי בכלכלה ■ ברננקי: המדיניות הפיסקלית מעוררת דאגה אך הכלכלה צומחת בקצב מתון ■ כלכלנים: "שאלת 4 טריליון הדולר": מתי להפסיק עם המדיניות המרחיבה?
  
 
בן ברננקי / צילום: רויטרס
מתח בשווקים: האם ה'פד' יתדלק השבוע את הראלי?
ועידת השוק הפתוח של ה'פד' צפויה להתכנס השבוע ולאחריה ייצא יו"ר הבנק המרכזי, ברננקי, בנאום פומבי בדבר כלכלת ארה"ב ■ האם הבנק המרכזי יעדכן תחזיותיו כלפי מעלה, וכיצד זה ישפיע על השוק?
  
 
בשבוע הבא יצביעו חברי ה'פד' על גורל QE3 - מה הצפי?
בפגישה הקרובה של בכירי הפדרל ריזרב יתקיים דיון בנוגע לשינויים אפשריים של תוכנית רכישות האג"ח ■ האם התוכנית תיפסק, כפי שמעריכים גורמים מסויימים, או שמא תמשך עד לשיפור ניכר בשוק העבודה?
  
 
ג'ים קריימר: "ברננקי יציל אותנו מארמגדון, הוא לא מוקיון"
גורו ההשקעות ומנחה התוכנית Mad Money, ב-CNBC ביום ו' האחרון: "אני חושב שלשווקים יש אמון גדול בברננקי, הוא הולך להציל אותנו - אני רוצה להאמין בו גם"
  
 
מבחני הלחץ: האם הבנקים בארה"ב ישרדו "ארמגדון כלכלי"?
לפי תוצאות הסבב הראשון של מבחני הלחץ שערך ה'פד' לבנקים הגדולים בארה"ב, 17 מתוך 18 הבנקים הצליחו לשמור על יחס הון ליבה שעומד בדרישות המינימום ■ האם זה ימנע קריסה דומה לזו של ליהמן ברדרס?
  
 
האם תוכנית ה-QE3 תיפסק? שוב קולות ב'פד' לעצירתה
בבנק המרכזי חלוקים באשר לרכישות האג"ח ■ ראש שלוחת ה'פד' בפילדלפיה צ'ארלס פלוסר, הצהיר כי לדעתו יש להקטין את היקפי רכישות האג"ח ולבסוף לסיים התוכנית, לפני סוף השנה
  
 

<    123456789101112131415    >

   נמצאו 774 כתבות   |   עמוד 8 מתוך 49

צרו איתנו קשר *5988