רעייתו של בנט: אני מפחדת, השמאל אלים כלפי נפתלי

גילת בנט בפייסבוק: "צלבי קרס מרוססים על הפנים שלו בשלטים בכל הארץ, אגרוף בגב בוועידת עיתון 'הארץ' בשנה שעברה, אנשים אלימים עם שנאה בעיניים שמגיעים לכנסים שלו, צורחים לו דיברי שיטנה"

גילת בנט / צילום: מתוך הפייסבוק
גילת בנט / צילום: מתוך הפייסבוק

תוגברה האבטחה סביב יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט על רקע קריאות אלימות נגדו בתקופה האחרונה - כך דווח היום (ה') בגלי צה"ל.

גילת בנט, רעייתו של נפתלי, פרסמה היום בדף הפייסבוק שלה קריאה לעזוב את בעלה וציינה כי מזה מספר חודשים היא קוראת למשטרה לתגבר את האבטחה סביבו.

"אני מפחדת", כתבה בנט בפייסבוק. "כבר חודשים אני מתחננת שיתגברו את האבטחה על נפתלי, והוא אומר לי תעזבי. אף אחד לא מקשיב לי!! אני גם יודעת שלא מספרים לי הכל, אבל המעט שראיתי הספיק לי.

"צלבי קרס מרוססים על הפנים שלו בשלטים בכל הארץ, אגרוף בגב בוועידת עיתון 'הארץ' בשנה שעברה, אנשים אלימים עם שנאה בעיניים שמגיעים לכנסים שלו, צורחים לו דיברי שיטנה. אני רואה את התכנונים שלהם בפייסבוק, ויודעת שאלו לא פעילים תמימים אלא חברים בארגוני שמאל קיצוני ממומנים היטב. אני רואה את ההתלהבות מהאלימות כשהם 'מפוצצים' כנס שלו (ואחר כך הולכים להתבכיין לחבריהם בתקשורת).

"רק אתמול בלילה הוא מתקשר אליי מהרכב ומספר לי שלא מאפשרים לו להיכנס לכנס שאורגן בשבילו. 'זה מסוכן' מדי שייכנס, אומרים לו. וזה חוזר לאחרונה בכל כנס!! בכל אחד מהם אורבים לו בחוץ, אורבים לו בפנים, צורחים לעברו קריאות שנאה, באלימות שאני לא זוכרת כמוה.

"אני סובלת את הכל, את השקרים שהפיצו נגדו בחודשים האחרונים, את חילוקי הדעות הפוליטיים. אבל הגל האלים הזה נגדו בתקופה האחרונה מפחיד אותי. והמשטרה לא עושה כלום והאבטחה שלו לא עושה כלום ובתקשורת מדברים על מזג האוויר. אני מבקשת מכם תעזבו את נפתלי".

אתמול, בכנס של "הבית היהודי" בחיפה, פרצה תגרה אלימה לאחר הנפת דגל הגאווה בכנס ופעילים קראו לפעול למען הדמוקרטיה. (לסיפור המלא)

צרו איתנו קשר *5988