תוכן שיווקי

כתבה זו נכתבה והופקה על ידי כותבי תוכן מקצועיים בשיתוף גורם מסחרי.

כתבות התוכן השיווקי בגלובס כוללות מידע ענייני בעל ערך מוסף לקורא, תוך שמירה על שקיפות מרבית כחלק מהקוד האתי של גלובס.

"גברים שנראים טוב, עושים עסקים יותר טוב": הטיפולים האסתטיים לגברים צוברים תאוצה

אם בעבר טיפולים אסתטיים היו נחלת המין הנשי בלבד, הרי שבשנים האחרונות אנחנו עדים לשינוי מגמה מואץ לדברי אנה ברנובסקי, בעלת רשת קליניקות BEYOND: "יותר ויותר גברים כבר מבינים שהמראה החיצוני הוא כרטיס הביקור שלהם ושגם להם כדאי ומגיע להיראות טוב בכל גיל"

צילום: Shutterstock
צילום: Shutterstock

הכתבה בשיתוף רשת קליניקות BEYOND

נכון, זה לקח זמן אבל זה קרה, זה קורה וזה ימשיך לקרות, עם הגידול המתמיד בתוחלת החיים והרצון לשמור על איכות חיים גבוהה גם בגילאים המתקדמים גוברת המודעות גם בקרב הגברים לחשיבות ולהשפעה של המראה החיצוני על הדימוי והביטחון העצמי. גברים מבינים היום את מה שהנשים הבינו כבר לפני שני עשורים. מחקרים מוכיחים שקיים קשר ישיר בין המראה החיצוני לבין העלייה בתחושת הערך העצמי, המסוגלות הביצועית והביטחון העצמי. כך למשל, במחקר שפורסם בכתב העת המדעי JAMA Dermatol עולה ש-69.3% מהמשתתפים חיפשו פרוצדורות כירוגיות קוסמטיות  כדי לשפר את תחושת הרווחה הפסיכולוגית שלהם וכ-56.6% מהם פנו לטיפולים אלה כדי להגביר את תחושת הנוחות והביטחון שלהם במצבים חברתיים. סקירה נוספת שפורסמה בביטאון Aesthetic Surgery Journal מדווחות על השפעות חיוביות של טיפולים זעיר פולשניים בפנים על תחושת הערך העצמי.

אנה ברנובסקי, בעלת רשת קליניקות BEYOND לטיפולים אסתטיים, מספרת שהקהל הגברי החל להגיע לקליניקות בשנים האחרונות, אולם אם בעבר דובר על מספר לקוחות בודדים באזור גוש דן, הרי שבשנתיים האחרונות הם כבר מהווים חלק נכבד מפעילות הקליניקות שלה בכל רחבי הארץ. "גברים שנראים טוב ומרגישים רלוונטיים יותר,עושים עסקים טוב יותר" מסבירה אנה, "הגברים היום מבנים שכשהם נראים טוב, הם מרגישים טוב יותר וזה מיד משפיע על העסקים ועל כל תחומי החיים שלהם", היא מוסיפה. "אם ננתח את המגמה", אומרת אנה, "הרי שהסיבה המרכזית היא העובדה שהגברים הללו נמצאים בשלב בוגר בחייהם. זהו שלב שמתאפיין בכך שהילדים גדלו כבר ורובם עזבו את הבית, הם מטפחים קריירה ומחזיקים במשרה בכירה בעבודה, מרגישים מלאי אנרגיה וחלקם נמצאים כבר בזוגיות שנייה כך שיש להם את כל הסיבות להרגיש ולהיראות טוב. לצערנו החיים הם כאלה שבשלב זה מתחיל אצל רבים תהליך של התבגרות הגוף והמראה שניבט מהמראה לרוב איננו תואם את התחושה הפנימית שלהם. מכל הסיבות הללו הם מגיעים אלינו ואנחנו מצליחים בטיפול קצר להחזיר להם מראה רענן ההולם את האנרגיות הפנימיות שיש להם ואת האופן שבו הם תופסים את עצמם".

אנה ברנובסקי, בעלת רשת קליניקות BEYOND / צילום: ביונד
 אנה ברנובסקי, בעלת רשת קליניקות BEYOND / צילום: ביונד

האם יש הבדל בין טיפול אסתטי לנשים לבין טיפול אסתטי לגברים?

"בהחלט כן", מסבירה אנה בחיוך, "למרבה האירוניה נדרשת הרבה מיומנות בכדי להחזיר לגברים את המראה הגברי והרלוונטי מאחר ואנו לא רוצים לגרום לשינוי גדול מידי. טיפול אסתטי בגבר עושה שימוש בשיטות שונות לגמרי מנשים. לדוגמה אצל אישה נשאף להבליט עצמות לחיים למראה יותר נשי ומורם ואילו אצל הגברים נעצב לחי ללא נפח, שטוחה יותר ורחבה שתשרטט את קו הלסת על פי אידאל היופי הגברי. אצל גברים רבים אנו נטפל גם בסנטר הכפול היוצר מראה כבד ומבוגר- הטיפול פשוט ללא זמן החלמה ועם שביעות רצון גבוהה מאוד"

אילו טיפולים הכי פופולאריים אצל הגברים ?

"אזור העיניים הנו האזור שהכי מפריע לגברים. הסיבה לכך היא תהליכים פיזיולוגיים המתרחשים באזור זה ושמקנים לפנים מראה עייף וחסר אנרגיה. באמצעות טיפול פשוט של מילוי שקעי עיניים, אנו מחזירים למטופל מבט רענן וחיוני. טיפול נוסף, פופולרי מאד בקרב הגברים הוא טיפול בעור נפול בעפעף העליון. מדובר בבעיה הפוגעת הן במראה האסתטי של העיניים והן באיכות החיים של הלקוחות. באמצעות טיפול ייחודי שפותח בקליניקות BEYOND אנו מהדקים את העור העודף, 'פוקחים' את העין ומעניקים ללקוח מראה רענן וצעיר יותר. היופי בטיפולים הללו שהתוצאות מיידיות, ללא זמן החלמה ומבלי שאף אחד יוכל לגלות שבוצע טיפול".

מה קורה בעקבות הטיפולים?

"שביעות הרצון היא גבוהה מאוד ובהתאם למחקרים שהוזכרו למעלה, גברים רבים המבצעים טיפולים אסתטיים מגלים שהשינוי במראה מביא עמו גם שינוי בהרגשה הפנימית, משפר להם את הביטחון העצמי ובאופן כללי מעלה את רמת האושר האישי. "לקוחות רבים מדווחים לנו שבעקבות הטיפולים האסתטיים הם מצליחים יותר בעבודה ובעסקים, מרוצים יותר מהקשר הזוגי ובכלל מרגישים טוב יותר. זה לא מפתיע אותנו. כשגבר (או אישה) מסתכלים במראה ואוהבים את מה שהם רואים - זה מיד מקרין החוצה לסביבה".

צילום: Shutterstock
 צילום: Shutterstock

"הלקוח שותף בתהליך"

אנה מסבירה כי כל הטיפולים לגברים ברשת הקליניקות שבבעלותה מבוססים על שיטת BEYOND - שיטה ייחודית הלוקחת בחשבון את מגוון הפרמטרים האישיים של הגבר, המשפיעים על המראה של הפנים - קמטים, שקעים, דילול העור, טקסטורה, סימטריה, פרופורציה ופרופילים, ורק לאחר בחינה ומיפוי המאפיינים של הלקוח - היא מתאימה עבורו את הטיפול המדויק והנכון לו ביותר. "באופן זה אנו מעניקים לכל לקוח ולקוח תוצאה מותאמת אישית עבורו וכל זאת מבלי לפגוע בנתונים הטבעיים שלו ותוך שמירה על מראה גברי וטבעי," היא מוסיפה, " לרוב, אף אחד לא ידע שהוא עבר טיפולים אסתטיים - הוא יקבל מחמאות שהוא נראה טוב וכולם יניחו שהוא ישן טוב או חזר מחופשה ארוכה".

מה החסם הכי גדול של גברים בנושא של טיפולים אסתטיים?

"החסם העיקרי קשור לכך שהם חוששים שהטיפול ישנה את מראה פניהם ושהם יראו מגוחכים, אבל הטיפולים שאנחנו מציעים ללקוחות הגברים שלנו הם מאוד עדינים ומדויקים ומבוצעים לאט ובשלבים. באופן זה הלקוח שותף בתהליך ורואה שהוא אינו עובר שינוי ויזואלי מוגזם ובסיומו הוא נהנה ממראה צעיר ורענן - ממש גרסה רעננה יותר של עצמו וזאת מבלי שהסביבה תדע להבחין שהוא עבר טיפולים אסתטיים. זה קורה בעיקר בזכות ההתאמה המדויקת לצרכים של הלקוח שעומד מולנו, ושמאחורי הטיפול עומד צוות מקצועי ומיומן שמתכנן היטב את התהליך".

לסיכום, מה יש לך לומר לגברים שקוראים את הכתבה?

"פשוט להגיע. לא תאמינו איך שינוי קטן יכול לחולל הבדל כזה גדול. באחריות".

לפרטים נוספים וקביעת פגישת יעוץ הקליקו כאן>>

*המידע בכתבה אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת והוא לא נועד להנחות את הציבור או לשמש כעצה רפואית, וכן אין לראות בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר, המתאים לנתוניו וצרכיו של כל אדם.

צרו איתנו קשר *5988